Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w 25. edycji Kaszubskiej Jesieni Rolniczej. Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 16-17 września w Lubaniu. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń rolniczych organizowanych na Pomorzu, skupiające rolników oraz miłośników natury i zdrowego, tradycyjnego jedzenia.

W ramach tego wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość odwiedzenia Jesiennej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi gatunkami zwierząt, a także nawiązania kontaktów z hodowcami.

Dodatkowo, w trakcie trwania targów odbędą się również Dożynki Diecezji Pelplińskiej oraz Dożynki Gminy Nowa Karczma. Tego typu imprezy stanowią integralną część tradycji polskiego rolnictwa i są nieodłącznym elementem każdego święta plonów.

Kaszubska Jesień Rolnicza to nie tylko targi, ale także miejsce spotkań dla mieszkańców z różnych części Pomorza. Jest to doskonała okazja do zakupu świeżych płodów rolnych, sadzonek oraz zwierząt hodowlanych. Wielu producentów i firm działających na rzecz rolnictwa oferuje swoje produkty, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość wyboru spośród szerokiej gamy produktów bezpośrednio od producenta.