W Jeleniej Górze doszło do szokującego wydarzenia. W nocy, dokładnie pomiędzy sobotą a niedzielą, ekipa z jeleniogórskiego pogotowia ratunkowego otrzymała zgłoszenie dotyczące 80-letniej kobiety, która padła ofiarą brutalnego ataku za pomocą noża.

Zlokalizowanie miejsca zdarzenia nie było trudne – miało to miejsce przy ulicy Lwóweckiej w samym sercu Jeleniej Góry, około godziny 3:00. Nieszczęsna staruszka została znaleziona pokryta licznymi ranami, które były bezpośrednim zagrożeniem dla jej życia. Bez zwłoki, specjalistyczny zespół ratownictwa medycznego został wysłany na miejsce.

Kobieta, ciężko ranna i walcząca o życie, została natychmiast przewieziona do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. Mimo wielkiego zaangażowania i desperackiej walki o jej życie ze strony personelu medycznego, niewiele można było zrobić. Nie udało się uratować jej życia, mimo wszelkich starań.

Pracownicy medyczni z jeleniogórskiego pogotowia ratunkowego przekazują swoje najgłębsze kondolencje rodzinie zmarłej. Wyrazili swoją solidarność z nimi w tym bolesnym czasie, stanowiąc jeden front w obliczu tej tragedii.