Już w ten weekend w Olszynie będzie mieć miejsce nietypowe wydarzenie. King of Poland Olszyna 2021 jest największym wyścigiem offroadowym w tej części Europy. Cieszy się więc olbrzymim zainteresowaniem nie tylko pasjonatów, ale również mieszkańców. I choć sam wyścig zaplanowany jest na weekend, już w piątek w centrum miasta będzie można cieszyć się widokiem fantastycznych maszyn oraz ich załóg. Jeśli więc nie masz planów na najbliższą sobotę i niedzielę skorzystaj z okazji by zobaczyć jedną z ważniejszych imprez offroadowych w Europie!

Piątek i pokazy

Główna impreza rozpocznie się w dniach 10-12 września. Z kolei od godziny 10 rano, w centrum Olszyny odbędzie się oficjalna prezentacja wszystkich załóg (oraz ich maszyn), biorących udział w tegorocznej edycji. Należy więc podkreślić, że będzie na co popatrzeć, bowiem wydarzenie ściągnie do miasta blisko 100 zawodników oraz kilkaset osób, które stanowią członków załogi i serwisu pojazdów. Oglądanie tak wyjątkowych maszyn przynosi wiele radości, tym bardziej, że członkami wyścigu są nie tylko Polacy, ale również Francuzi, Austriacy, Anglicy, Hiszpanie czy Niemcy.

Niepowtarzalna atrakcja dla wszystkich

Nawet jeśli nie jesteś fanem motoryzacji, takie wydarzenie jest doskonałym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu. Tym bardziej, iż prawdopodobnie nadchodzące dni są ostatnimi letnimi podmuchami w tym roku. Warto to dobrze wykorzystać i wziąć udział jako widz. Wyścigi offroadowe są bardzo wymagające, ale również widowiskowe. Nie ma się zatem czemu dziwić, iż z roku na rok chętnych na udział w nich stale przybywa. Impreza, o której piszemy zyskała honorowy patronat Burmistrza Miasta Olszyny. A ich organizatorem jest Olszyna Motorpark oraz jej właściciel Jacek Liszewski. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek.