Już w pierwszych dniach listopada w Szklarskiej Porębie odbędzie się 28. Polsko – Niemiecko – Czeskie Forum Kooperacji Firm zatytułowane „Wspólnym odkrywaniem trendów w gospodarce energetycznej”. Na to specjalne wydarzenie zaprasza Marszałek Województwa Dolnośląskiego – Cezary Przybylski oraz Hubert Papaj, pełniący stanowisko Prezesa Karkonowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Wspomniane wydarzenie będzie połączone z największą giełdą kooperacji w Polsce. Czego możemy się spodziewać?

Wydarzenie dla wszystkich przedsiębiorców

Forum Kooperacji Firm jest spotkaniem skierowanym do przedsiębiorców mikro, małych a także średnich przedsiębiorstw, które chciałby nawiązać nowe kontakty biznesowe. Choć na forum może się zapić niemal każdy, szczególne zaproszenie kierowane jest do przedstawicieli takich obszarów, jak: logistyka i transport, budownictwo, automatyzacja, IT, budowa maszyn czy elektromobilność. Jak podkreślają organizatorzy udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Wymaga jednak rejestracji, której można dokonać jeszcze przez kilka dni – do 19 października.

Co warto wiedzieć o kolejnej odsłonie forum?

Przede wszystkim wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie we wszystkich językach obecnych w nazwie, a więc w języku polskim, czeskim i niemieckim. Całe spotkanie zostanie podzielone na dwa panele dyskusyjne, w których poza ekspertami będzie mógł wziąć udział każdy. Z pewnością, ze względu na temat spotkania zostaną poruszone kwestie związane z wykorzystaniem nowych źródeł energii w elektromobilności, obecnej już transformacji energetycznej czy też udziale i znaczeniu wodoru w zrównoważonym rozwoju oraz emisji. To istotne kwestie, mogące wpłynąć na rozwój i nowy trend w gospodarce właśnie poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa.

Giełda kooperacji dla każdego zarejestrowanego jako „firma”

28.Polsko – Niemiecko – Czeskie Forum Kooperacji Firm daje szansę wszystkim zainteresowanym na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Poprzez rejestrację na stronie można uzyskać dostęp do specjalnie przygotowanego panelu, w którym można odbywać 15-minutowe rozmowy z wybranymi firmami. To doskonała okazja nie tylko do wymiany poglądów i pomysłów, ale też nawiązania współpracy z przedstawicielami innych branż.