Dowiedzieliśmy się o incydencie, który miał miejsce na jednej z ulic. Ciała kobiety leżącej na chodniku przykryte było kocem termicznym. Funkcjonariusze Policji już byli na miejscu, gdzie czekali na przybycie ekipy pogotowia ratunkowego.

Nadesłane przez innych czytelników informacje wskazują na to, że w omawianym przypadku doszło do potrącenia. Miało ono miejsce na przejściu dla pieszych, znajdującym się u zbiegu ulicy Robotniczej. Z relacji wynika, że kierujący samochodem marki Mazda 2 uderzył w kobietę przechodzącą przez jezdnię.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, które podjęły czynności mające na celu ustalenie szczegółów i okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Z przeprowadzonych przez funkcjonariuszy policji wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem mężczyzna był trzeźwy. Jego tłumaczenie brzmiało, że nie zauważył kobiety przechodzącej przez pasy. W związku z tym incydentem, policja apeluje do wszystkich o noszenie elementów odblaskowych. Szczególnie teraz, gdy pogoda jest niekorzystna, a ciemności zapadają szybko, odblaski mogą przyczynić się do uratowania wielu żyć.