Arkadiusz Słowiński, Burmistrz Miasta Lubań, z wielką radością zaprasza do udziału w Lubańskim Spotkaniu Biznesu wszystkich przedsiębiorców. Wydarzenie planowane jest na 12 grudnia 2023 roku.

To nietuzinkowa okazja dla firm oraz osób prywatnych, które są w poszukiwaniu skutecznych strategii rozwiązywania problemów, nowych perspektyw czy też możliwości nawiązywania relacji biznesowych zarówno na skalę lokalną jak i globalną.

Spotkanie będzie skupiać się wokół kilku kluczowych zagadnień, takich jak: „Networking jako narzędzie pozyskiwania nowych kontaktów i umów biznesowych w regionie, w całej Polsce oraz w 19 dodatkowych krajach na świecie”. Innym tematem poruszanym podczas spotkania będzie: „Określ możliwości wsparcia oferowanego przedsiębiorcom przez Specjalną Strefę Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości S.A. z Kamiennej Góry. Będzie również mowa o „Masterlease – akcji stawiającej Polskę na nogi”, której głównym organizatorem jest Bank PKO.

Głównymi celami Spotkania są: nawiązanie nowych kontaktów biznesowych z firmami, które wezmą udział w wydarzeniu, lepsze poznanie modelu dotarcia do wybranych firm z interesującej Cię branży, możliwość autoprezentacji i promocji swojego przedsiębiorstwa oraz przybliżenie sposobów na dotarcie ze swoją ofertą do 19 krajów na całym świecie. Dodatkowo, uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z ogólnopolskim projektem Partnerskich Klubów Biznesu, który stanowi połączenie sportu, biznesu i integracji, a którego członkowie to już setki firm z całej Polski.