Minęło dokładnie dwanaście miesięcy od momentu, kiedy Akademia Sportu Prime zainaugurowała swoją działalność. W celu celebrowania tego jubileuszu, sztab trenerski zorganizował spotkanie podsumowujące rok pracy oraz integracyjną uroczystość dla sportowców i ich bliskich.

Tradycją stało się już, że każdy sezon w Akademii Sportu Prime kończy się integracyjnym wydarzeniem. W tym roku nie było inaczej, a dodatkowo całe wydarzenie miało charakter podsumowania całorocznej działalności tej instytucji.

Dzień rozpoczął się od Campu Sparingowego. Tym razem, trenerzy zaprosili do współzawodnictwa trzech karateków z klubu Budokan we Wrocławiu. Każdy z uczestników miał okazję stawić czoła rywalom w serii pojedynków sędziowanych. Walki toczyły się na dwóch mini tatami pod czujnym okiem młodych sędziów z naszej kadry: Oliwii Sławińskiej, Amelii Gryganiec i Amelii Jędrych. Na sali zgromadziło się liczne grono rodziców i rodzeństwa, którzy gorąco dopingowali swoje pociechy.

Po zakończeniu walk, wszyscy uczestnicy wraz z rodzinami udali się na wspólne ognisko. Pomimo niezbyt obiecujących prognoz pogodowych, aura okazała się być idealna – jak dowcipnie zaznaczył jeden z trenerów, to efekt specjalnego zamówienia. Kilka godzin spędzone na świeżym powietrzu, w gronie znajomych i przyjaciół, przyniosło wiele radości. Na pikniku nie zabrakło kiełbasek upieczonych na ognisku, partii piłki nożnej, miłych dźwięków muzyki czy rozmów na przeróżne tematy. Uczestnicy dziękują za świetną integrację i już nie mogą doczekać się kolejnych wydarzeń!